Logo


Porady
Baner

JKRS Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych to wspólne przedsięwzięcie dwóch adwokatów i dwóch radców prawnych, świadczących przez kilka ostatnich lat pracę w różnych kancelariach prawniczych. Nasza działalność opiera się na świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, instytucji publicznych, jak i przedsiębiorców.


Staramy się aby każdy Klient był zadowolony z naszych usług. W trosce o dobro Klienta i jakość usług gruntownie i uczciwie analizujemy problem i przed podjęciem się prowadzenia sprawy rzetelnie informujemy Klienta o naszym stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu. Wspólnie z Klientem konsultujemy strategię działania.


Zapewniamy każdemu Klientowi pełną wiedzę o stanie sprawy, tak by nigdy nie tracił nad nią kontroli. Klient jest na bieżąco i szczegółowo informowany o każdym zdarzeniu dotyczącym zleconego zadania. Na życzenie Klienta, wszystkie przygotowywane dokumenty są przesyłane celem weryfikacji. Całość korespondencji dotyczącej zleconej nam sprawy jest niezwłocznie przekazywana Klientowi. Co ważne, każdą kluczową decyzję w sprawie podejmujemy wspólnie z Klientem.


Baner
Dowiedz się więcej

Zakres Usług

Zakres usług

Forma świadczenia usług

Forma świadczenia usług

Zakres Usług

Wynagrodzenie