Logo


Porady
Baner

Radca prawny Kacper Sobczak

Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w 2004 roku, przy czym pracę w zawodzie prawnika rozpocząłem już na studiach prawniczych w jednej ze szczecińskich kancelarii radcy prawnego. W ciągu niemal 15 lat pracy zajmowałem się w szczególności obsługą podmiotów z branży budowlanej, deweloperskiej, paliwowej, transportowej, nieruchomościowej (pośrednictwo, prawo lokalowe) oraz ubezpieczeniowej.

Ponadto, specjalizuję się w obsłudze postępowań upadłościowych i naprawczych, tak w zakresie reprezentacji wierzyciela lub dłużnika, jak i w zakresie obsługi nadzorców sądowych i syndyków.

Zajmuję się także doradztwem w zakresie zamówień publicznych, zarówno dla podmiotów przygotowujących procedurę przetargową, jak i uczestników postępowania, także związanych z projektami finansowanymi ze środków unijnych.

Prowadzę również obsługę podmiotów wykonujących działalność leczniczą, będących stroną umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) lub ubiegających się o kontrakt z NFZ.

W latach 2008-2014 byłem Przewodniczącym Rady Nadzorczej jednej ze szczecińskich Spółdzielni Mieszkaniowych.

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie, w której w latach 2013-2016 uczestniczę w pracach Komisji ds. Szkoleń i Aplikacji. Od roku 2016 jestem członkiem Rady OIRP oraz uczestniczę w pracach Komisji ds. wykonywania zawodu.

Władam biegle językiem angielskim oraz w stopniu komunikatywnym językiem niemieckim.


Kontakt

home_small al. Wojska Polskiego 20/5
70-471 Szczecin
tel_small tel.: +48 602 520 609
fax: +48 91 434 40 61
mail_small kacper.sobczak@jkrskancelarie.pl
www_small www.kacpersobczak.com
www_small www.prawnicy-szczecin.com.plBaner