Logo


Porady
Baner

Adwokat Ewa Janiszewska

Adwokat Ewa Janiszewska jest członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej w Szczecinie. Studia prawnicze ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie. Współpracowała ze Studencką Poradnią Prawną. Odbywała praktyki w Prokuraturze, w Sądzie i w Kancelariach Adwokackich, zdobywając jednocześnie bogate doświadczenie zawodowe. Po odbyciu aplikacji adwokackiej w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej adwokat Ewa Janiszewska zdała Egzamin Adwokacki w Poznaniu. Posiada uprawnienia do prowadzenia spraw i reprezentowania Państwa przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz innymi organami władzy państwowej. Adwokat Ewa Janiszewska specjalizuje się w prawie cywilnym, w prawie gospodarczym, w prawie spółek handlowych oraz w prawie karnym.

Adwokat Ewa Janiszewska świadczy także usługi prawne on-line. W szczególności mogą Państwo uzyskać poradę prawną, opinię prawną, projekt umowy lub pisma procesowego np. pozwu, odpowiedzi na pozew, zażalenia, apelacji - bez konieczności osobistego spotkania się z adwokatem.

Aby uzyskać usługę prawną on-line należy:
przesłać na adres ewa_janiszewska@op.pl wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego,
odebrać e-maila zwrotnego potwierdzającego przyjęcie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę,
dokonać wpłaty na konto BGŻ S.A. 74 2030 0045 1130 0000 1100 5430,
czekać na e-mail zwrotny z odpowiedzią na przedstawione zapytanie.

Uiszczona opłata za usługę on-line podlegać będzie zaliczeniu na poczet wynagrodzenia, jeżeli Klient zdecydowałby się zlecić Kancelarii prowadzenie sprawy.


Kontakt

home_small al. Wojska Polskiego 20/5
70-471 Szczecin
tel_small tel.: +48 607 142 471
fax: +48 91 434 40 61
mail_small ewa_janiszewska@op.pl
www_small www.prawnicy-szczecin.com.plBaner